«СІНЕВО» — європейська мережа медичних лабораторій в Україні

Інформаційна служба:

0 800 50 70 30 (всеукраїнська)

044 20 500 20 (Київ)

Наталія 09.02.2018 11:41
Пользователь

Замовила аналіз бакпосів сечі на аналізатори + антибіотикограма (756 грн.) Прийшла табличка на латині. Без зазначення збудників, в якій кількості висіяні. Антибіотикограма взагалі відсутня. Мені пояснили, що "все добре", томі антибіотикограму не зробили.

​тобто, половину послуги, за яку я заплатила 756 грн. не виконано. Який механізм дії вашої компанії в такому разі?

Ответить

У меня тоже эта проблема (0)
Подписаться на тему, чтобы
получать уведомления об
ответах!

Проголосуйте и подпишитесь на тему
 • ответ скрыт
  Customer care

  Доброго дня, Наталія!
  Вкажіть, будь ласка, штрих-код Вашого замовлення.

   (0)
 • ответ скрыт
  Пользователь

   (0)
  • ответ скрыт
   Customer care

   Доброго дня, Наталіє!
   Дякуємо Вам за виявлену довіру і вибір медичної лабораторії «Сінево» для діагностики.
   Розуміючи Вашу стурбованість отриманими результатами Вашої дитини, дозвольте внести ясність і допомогти Вам розібратися.
   Мета проведення бактеріологічного посіву - виявлення збудника, ступеня його зростання і чутливості до антибактеріальних препаратів. При бакпосіві тестується різний біологічний матеріал, при цьому може бути виявлена ​​різна мікрофлора. З огляду на клініко-морфологічні особливості отриманого матеріалу і локалізацію патологічного процесу при заборі, в отриманих результатах може бути виявлена ​​як нормальна, умовно-патогенна так і патогенна флора для даного біологічного матеріалу. Виходячи з цього, в подальшому при необхідності проводиться постановка антібіотікограмми.Определеніе чутливості до антибактеріальних препаратів (власне їх вибір), відповідно до стандартів лабораторної діагностики, проводиться виходячи з властивостей висіяти збудника.
   Бактеріологічний посів сечі (бакпосів сечі) - вид бактеріологічного дослідження, при якому виявляються і ідентифікуються мікроорганізми, що знаходяться в сечі, визначається їх концентрація.
   Ми не можемо передбачити результат, який буде отриманий за підсумками дослідження, тому послуга антибіотикограмою включена заздалегідь ( надається у випадку виявлення патогенних мікроорганізмів або умовно патогенних в клінічно значущій кількості).
   У біологічному матеріалі по ШК 18ХХХ882 зростання аеробної та факультативно-анаеробної мікрофлори не виявлено, що і зазначено в результатах аналізу, і тому антибіотикограма не надана.
   Піклуючись про здоров'я Данути, ми рекомендуємо Вам звернутися до лікаря-клініцисту за наданням більш детальних роз'яснень, так як результати лабораторних досліджень не є достатньою підставою для постановки діагнозу, необхідно враховувати всі дані про стан здоров'я пацієнта, а саме; скарги, анамнез, дані об'єктивного огляду і т.д.).

    (0)
 • ответ скрыт
  Пользователь

   (0)
  • ответ скрыт
   Customer care

   Добрый день, Олеся!
   Нам искренне жаль, что у Вас остались такие впечатления после визита в нашу лабораторию.
   Результаты Ваших анализов готовы в полном объеме.
   Приносим Вам свои искренние извинения за доставленные переживания и неудобства.

    (0)
 • ответ скрыт
  Пользователь

  Тобто, ви підтверджуєте, що антибіотикограма не зроблена. А я заплатила за цю послугу 756 грн.! Ви не виконали половину послуги, яка була зазначена! Не бачу проблем - просто поверніть гроші за ту частину послуги, яку ви не виконали.

   (0)
  • ответ скрыт
   Customer care

   Доброго дня!
   У відповідь на Ваше повторне звернення хочемо ще раз зазначити та наголосити на деяких фактах.
   Як вже було сказано, ми не можемо передбачити результат, який буде отриманий за підсумками дослідження, тому послуга антибіотикограмою включена заздалегідь ( надається у випадку виявлення патогенних мікроорганізмів або умовно патогенних в клінічно значущій кількості).
   У біологічному матеріалі по ШК 18ХХХ882 зростання аеробної та факультативно-анаеробної мікрофлори не виявлено, що і зазначено в результатах аналізу, і тому антибіотикограма не надана ( немає агента до якого необхідно постановка антибіотикограмми- яка формується виходячи із властивостей самого мікроорганізму)
   Для коректної інтерпретації отриманих результатів, а також їх діагностичного значення, рекомендуємо Вам звернутися до квалікованого лікаря, котрий буде враховувати дані анамнезу, огляду, додаткових лабораторно-інструментальних методів діагностики, інтерферуючі фактори, а при виборі подальшої лікувально-діагностичної тактики керуватися клінічними рекомендаціями по веденню пацієнтів з підозрою на ту чи іншу патологію, адже лише результати лабораторних тестів не можуть бути підставою для постановки діагнозу.
   Крім того, в нас працює центр інформаційної підтримки лікарів, де клініцист може отримати будь-яку інформацію про дослідження у форматі “як лікар лікарю”, адже лише лікар, котрий володіє повною інформацією про стан здоров'я пацієнта (Вашої дитини) може оцінити результати лабораторних тестів у комплексі з іншими відомими даними.

    (0)
Какое у вас настроение?
Скрытие ответа
Используйте, если в ответе содержится конфиденциальная информация. Только представители компании смогут просмотреть его
Создать тему
 • 7
  ответов
 • 3
  участника
 • 2
  подписчика