Чи боляче/безпечно здавати аналізи?

Не боляче і безпечно :)
У лабораторії Сінево використовуються новітні й найменш травматичні для пацієнта одноразові вакуумні системи для забору крові. Відмовившись від практики використання звичайних шприців, ми, по-перше, покращили якість процедури — в систему кров надходить самопливом, під дією вакууму. По-друге, за використання вакуумних систем кров’яні тільця не травмуються так, як під час забору шприцом, це підвищує точність діагностики. По-третє, набрана у вакуумну систему кров транспортується в лабораторію в тому самому контейнері, в який її набрали, на відміну від забору звичайним шприцом. У лабораторії аналіз також виконується з тієї самої пробірки, в яку було набрано кров, що повністю виключає ймовірність плутанини з біоматеріалом.

Завдяки цьому ми пропонуємо нашим клієнтам ряд переваг:

  • неприємні відчуття під час забору крові зведено до мінімуму;
  • процес скорочено до кількох секунд;
  • можна набрати кров для декількох аналізів у дві й більше пробірки досить швидко і без повторного введення голки в вену;
  • вакуумні системи забору крові ідеально підходять для клієнтів з тонкими або глибокими венами;
  • гарантується максимальна безпека як для клієнта, так і для медперсоналу, — конструкція вакутайнера повністю виключає контакт крові пацієнта з навколишнім середовищем;
  • особливості конструкції не дають змоги використати систему повторно, тому ризик інфікуватися від іншої людини через погано простерилізовану пробірку чи голку повністю виключено.

Самі приміщення кварцують (знезаражують) за графіком, регулярно прибирають з використанням бацилолу й спеціальних знезаражувальних засобів.

Помогла ли вам эта статья?