на рассмотрении
Galyna 15.05.2017 23:51
Пользователь

Скарга

Жахливо працює запис на аналізи онлайн!

Ответить

Присоединиться (1)
Подписаться на тему, чтобы
получать уведомления об
ответах!

Проголосуйте и подпишитесь на тему
 • ответ скрыт
  Пользователь

  Доброго дня!
  Підкажіть, будь ласка, що саме пішло не так?

   (0)
 • ответ скрыт
  Пользователь

  Доброго дня. Здали ПЛР тест 26.11.2020г. Мені важливо було отримати результат за два дні і перед тим, як здати тест звонила на номер 0442050020 де відповіли, що 28.11.2020г відповідь буде готова. В лабораторії цю інформацію підтвердили. І ось сьогодні вечір 29.11.2020г і фахівець на номері 0442050020 відповідає - чекайте і ділі. Невже складно не обдурювати, а надати реальну інформацію? Тат потребуєте грошей????
  Ви позиціануєте себе, як єворейськау мережа медичних лабораторй!!!! Після такої відповіді - робиться страшно, як ви уявляєте і представляєте європейську мережу!


  Це ГАНЬБА!!!!!!

   (0)
  • ответ скрыт
   Customer care

   Доброго дня!
   Нам дуже шкода, що склалася дана ситуація. Для того що б ми змогли розібратися і надати відповідь, підкажіть, будь ласка, штрих код Вашого замовлення.
   Або ж дані, необхідні для ідентифікації замовлення: ПІБ; повна дата народження; дата здачі дослідження; місто здачі.
   Та вкажіть, будь ласка, номер телефону, з якого Ви телефонували на горячу лінію Сінево.

    (0)
 • ответ скрыт
  Пользователь

  Скарга на пункт забору матеріалів для аналізів Сінево в м. Благовіщенське Кіровоградської області. 23.03.2021 року. я прибула в кабінет Сінево, щоб здати кров на аналізи, призначені мені лікарем. Однак, мені не вдалось цього зробити, тому що єдина медична сестра Кущ Руслана Миколаївна, яка проводить забір матеріалу на аналізи, не вміє брати кров з вени. Вона травмувала мені декілька вен на обох руках, зробила декілька гематом і зіславшись на те, що в мене густа кров, відправила мене з кабінету ні з чим.Окрім того, повідомляю адміністрацію Сінево про те, що вищевказана медична сестра проводила прийом без захисної маски на обличчі, її маска була приспущена на губи, а також без медичних рукаричок, незважаючи на пандемію Covid 19 в Україні, чим вчинила адміністративне правопорушення, за яке вона повинна бути притягнута до відповідальності. На слідуючий день я змушена була поїхати в місто Умань, яке розташоване, аж за 60 км від мого місця проживання, де і здала потрібні аналізи в приватній лабораторії. Там у мене відразу професійно взяли кров на аналіз ( і вени знайшлися, і кров не загусла), до того ж вартість аналізів склала на 500 гривень менше, ніж в м. Благовіщенське Кіровоградської обл. Живучи в маленькому місті, ми все одно залишаємся людьми і громадянами України, які мають рівні права, зокрема право на отримання якісного обслуговання за оплачені послуги. В зв"язку з вищевикладеним прошу звільнити з займаної посади медичну сестру Кущ Руслана Миколаївну через невідповідність займаній посаді і забезпечити заклад професійним, висококваліфікованим , досвідчиним працівником, який зможе надавати якісні послуги клієнтам, не завдаючи шкоди їх здоров"ю.

   (0)
 • ответ скрыт
  Customer care

  Доброго дня, Людмило!
  Щиро хочемо розібратись в описаній вами ситуації.
  Хотіли б уточнити, адресу пункту і приблизний час візиту, так як офіційного лабораторного центру «Сінево» в м. Благовіщенське не маємо, можливо ви звернулись до наших партнерів.

   (0)
Какое у вас настроение?
Скрытие ответа
Используйте, если в ответе содержится конфиденциальная информация. Только представители компании смогут просмотреть его
Создать тему
 • 5
  ответов
 • 5
  участников
 • 3
  подписчика