Олексій 15.11.2017 08:46
Пользователь

Не достовірні результати аналізів!!!!!!!

Дитині 1 рік. Здавали аналізи на "Сумарні антитіла до лямблій IgM, IgA, IgG" у діагностичному центрі "Ескулаб", результат виявися позитивним, за порадою лікаря вирішили перездати аналізи у іншій лабараторії, обрали "Сінево" - одну з багатьох на ринку цих послуг у Львові, здали кров і - результат негативний, не виявлено. Засумнівались, тому що серед людей вже йдуть розмови про не якісні дослідження у "Сінево", дитина в цей час ніяких лікарських препаратів не приймала і ніяких дій по лікуванню не проводили. Результати аналізів були дуже різні (>4 і <0.8). тому вирішили знов перездати аналізи в syisq лабараторії "Медіс" - результат позитивний.


Звідсиля, таки випливає висновок - результати в лабараторії "СІНЕВО" НЕДОСТОВІРНІ!!!!!!!!!!!!!!
Переглянувши інші відгуки про "Сінево", щось намагатись доводити свою правоту безпосередньо з працівниками даної лабараторії, та вимагати компенсацію за не якісні аналізи - МАРНА СПРАВА!
Шановні Громадяни - будьте УВАЖНІ при виборі такої лабараторії!!!!!
Будьте здорові!!!

Ответить

Присоединиться (0)
Подписаться на тему, чтобы
получать уведомления об
ответах!

Проголосуйте и подпишитесь на тему
 • ответ скрыт
  Customer care

  Доброго дня, Олексій!
  Для коректної відповіді, вкажіть, будь ласка, штрих Вашого замовлення?

   (0)
 • ответ скрыт
  Пользователь

  Так, я також здав аналізи серед яких був і на атитіла IgM, прийшов результат більше 20, що не відповідає дійсності. Здав аналізи в іншу лабораторію а також ПЛР тест все нормально (IgM - менше 1, ПЛР негативний) таке відчуття що результати беруть з голови, вже задумався чи решта аналізів достовірні. Дякую за додаткові витрати та хвилювання. Оцінка 2 і це завдяки любязному персоналу а так була б 1

   (0)
  • ответ скрыт
   Customer care

   Доброго дня!
   Нам дуже шкода, що у вас залишився такий досвід.
   Ми щиро зацікавлені розібратися в ситуації та просимо вас уточнити деякі деталі, а саме, якщо є можливість штрих-код вашого замовлення або ПІБ, дату народження та місто, в якому ви відвідували лабораторний центр.

    (0)
Какое у вас настроение?
Скрытие ответа
Используйте, если в ответе содержится конфиденциальная информация. Только представители компании смогут просмотреть его
Создать тему
 • 3
  ответа
 • 4
  участника
 • 3
  подписчика