Елена 18.01.2018 17:38
Пользователь

Аналізи на венеричні

Підкажіть,будь ласка, після не захищенного интимного контакту, які аналізи доцільно сдавати? І через який час після контакту?

Ответить

Присоединиться (0)
Подписаться на тему, чтобы
получать уведомления об
ответах!

Проголосуйте и подпишитесь на тему
 • ответ скрыт
  Customer care

  Доброго дня!
  «Сінево Україна» є незалежною медичною лабораторією і проводить тільки лабораторну діагностику. Наш персонал не консультує клієнтів з вибору правильних послуг або по результатах досліджень. Для правильного вибору необхідних досліджень ми рекомендуємо отримати консультацію у лікаря. Це пов'язано з тим, що тільки лікар, який має всі дані про стан здоров'я пацієнта, а саме: скарги, анамнез, дані об'єктивного огляду, зможе коректно призначити і інтерпретувати результати аналізів.

   (0)
 • ответ скрыт
  Пользователь

  Перефразую. Які у Вас є аналізи на венеричні захворювання та хвороби, що передаються статевим шляхом?

   (0)
  • ответ скрыт
   Customer care

   Доброго дня!
   Перед вибором послуги ми рекомендуємо отримати консультацію у Вашого лікаря і вточнити назви тих досліджень, які цікавлять Вас.
   Наша лабораторія виконує широкий перелік аналізів на ІПСШ. С даним переліком, цінами та сроками виконання Ви можете ознайомитися на нашому сайті, в розділі 5. Інфекційна панель: https://www.synevo.ua/uk/analizy/infekcijna-panel/
   З підготовкою до здачі дослідження Ви можете ознайомитись на нашому сайті у цьому розділі: http://www.synevo.ua/uk/podgotovka-k-analizam

    (0)
Какое у вас настроение?
Скрытие ответа
Используйте, если в ответе содержится конфиденциальная информация. Только представители компании смогут просмотреть его
Создать тему
 • 3
  ответа
 • 2
  участника
 • 2
  подписчика