Anna 11.02.2019 11:02
Пользователь

Sofiivska Borshchahivka

Маніпуляційний столик в цьому відділенні має розводи і потьоки видимі не озброєним оком. Одна й та сама медсестра прибирає контейнер з бахілами і тут же йде брати у Вас кров, так миє руки під краном і береться брати матеріал. Такого порушення всіх протоколів не бачила ні на Лукьянівці, ні на Шулявці у відділенні. Робіть щось, цей підхід наробить горя, щось замість виявити ще занесуть пацієнтам. Майте совість, за такі гроші за кожен аналіз столик в маніпуляційній повинен бути стерильним, а медсестра нн повинна чіпати смітник з бахілами за 30 секунд до взяття крові. Чому нема санітарки або прибиральниці для таких робіт. Одна людина га маніпуляційну і обов`язки санітара/прибиральника? За 20 хвилин було три клієнти, кожен платив від 800 до 1200 грн, а ви економите на санітарці? Ви економите на здоров‘ї своїх клієнтів. Сором!!!!

Ответить

Присоединиться (0)
Подписаться на тему, чтобы
получать уведомления об
ответах!

Проголосуйте и подпишитесь на тему
 • ответ скрыт
  Customer care

  Добрий день!
  Ми вдячні, що Ви звернули нашу увагу на рівень обслуговування в одному з наших лабораторних центрів. Для нас дуже важливий зворотний зв'язок, тому що ми намагаємося не втратити Вашу довіру і зробити все необхідне, щоб сервіс в наших лабораторних центрах завжди був на вищому рівні - це знак якості «Сінево».
  Ретельно розібравшись у Вашому зверненні, хочемо принести Вам щирі вибачення за виниклі переживання.
  Дозвольте Вас заспокоїти і проінформувати в тому, що співробітники пункту дотримуються протоколів ОДЦ, а забір крові проводиться відповідно до стандарту з узяття біоматеріалу.
  При заборі біоматеріалу використовуються: голки одноразові стерильні,
  упаковані в ковпачок з контрольним проклеюванням, який розкривається безпосередньо перед установкою в голкотримач; пробірки одноразові з вакуумом; голкотримачі багаторазові, оброблені в дезінфекційні засоби з експозицією (згідно з інструкцією із застосування).
  Дозвольте також проінформувати про те, що всі поверхні, які контактують з шкірою клієнта, обробляються дезинфікуючим засобом.
  Копія Вашого коментаря спрямована керівнику медсестринської служби для подальшої роботи з персоналом.
  Сподіваємося, що наступний візит принесе тільки позитивні емоції і Ви залишитеся нашим клієнтом, з урахуванням високої якості медичних послуг.
  Бажаємо Вам міцного здоров'я!

   (0)
 • ответ скрыт
  Пользователь

  Добрий день. розгляньте, буду ласка, варіант відкриття вашої лабораторії у м. Винники Львівська область. Дякую

   (0)
 • ответ скрыт
  Customer care

  Доброго дня, Катерино!

  Ваше звернення передано у відповідний відділ компаніі.

  Дякуємо.

   (0)
Какое у вас настроение?
Скрытие ответа
Используйте, если в ответе содержится конфиденциальная информация. Только представители компании смогут просмотреть его
Создать тему
 • 3
  ответа
 • 3
  участника
 • 2
  подписчика