Дарина 10.09.2021 19:20
Пользователь

Результат

Цена явно завышена.Результата долго нет.За это время пока синево пришлет результаты,можно сдать в гос лаборатории бесплатно.190 грн за общий анализ крови,который будут делать больше суток,я думаю это слишком.Сегодня был последний раз когда я и моя семья была в этой лаборатирии

Ответить

Присоединиться (0)
Подписаться на тему, чтобы
получать уведомления об
ответах!

Проголосуйте и подпишитесь на тему
 • ответ скрыт
  Customer care

  Шановна пані Дарино!
  Ми намагаємося не втратити Вашу довіру і зробити все необхідне, щоб сервіс в наших лабораторних центрах завжди був на високому рівні, тому кожен відгук від наших клієнтів важливий для нас.
  Дозвольте проінформувати, що термін виконання замовлення по штрих-коду 35ХХХХХХ76 «4018. Клінічний аналіз крові (автоматизований з формулою)» становить один робочий день (без урахування дня здачі аналізу, вихідними вважаються неділя і державні свята).
  Звертаємо Вашу увагу на те, що орієнтовна дата готовності замовлення по штрих-коду 35ХХХХХХ76, зазначена в бланку - 11.09.2021.
  Зазначений термін виконання є орієнтовним та залежить від рівня завантаженості лабораторії. Ми завжди намагаємось йти назустріч нашим клієнтам і при можливості намагаємось пришвидшити видачу результатів досліджень.
  Результат по штрих-коду 3ХХХХХХ76 «4018. Клінічний аналіз крові (автоматизований з формулою)» внесений в лабораторну інформаційну систему Silab 10.09.2021, після чого автоматично відправляється на пошту.
  Бажаємо Вам міцного здоров'я!

   (0)
Какое у вас настроение?
Скрытие ответа
Используйте, если в ответе содержится конфиденциальная информация. Только представители компании смогут просмотреть его
Создать тему
 • 1
  ответ
 • 2
  участника
 • 2
  подписчика