Яна 17.09.2021 10:43
Пользователь

Неповністю отриманий результат аналізів

Доброго дня.
04.09.2021 здавали аналіз органічні кислоти сечі за адресою м. Київ, пр. Академіка Палладина 46/2. Сьогодні отримала результати і вважаю їх абсолютно некоректними.
Аналіз доволі недешевий, здавала дитина, для цього довелося їхати з іншого міста, а по факту замість інформації про вміст органічних кислот отримали фразу "Немає свідчень вроджених порушень в області метаболізму органічних кислот".
По-перше, Ваша організація позиціонує себе як лабораторія. І замовлявся саме аналіз. Тому робити якісь заключення чи висновки Ви не мали права, або навіть компетенції. Про це свідчидь і і примітка на бланку результатів: Інтерпретація результатів та постановка діагнозу виконується тільки лікарем. Якщо ж заключення лікаря йде бонусом, я все ж хочу бачити референтні значення, на які спиралися, роблячи його. Саме за це й було сплачено кошти. Не за Вашу непрофесійну думку, що все добре, а за цифри. По-друге, якщо все ж таки саме цей аналіз підпадає під категорію, яка не несе у результаті ніякої інформації, то про це потрібно попереджати заздалегідь, щоб пацієнт не витрачав час і гроші, або хоча б мав можливість запитати у свого лікаря, чи такий формат відповіді підійде. У конкретно моєму випадку такий формат абсолютно не підійде, тож це просто втрачений час і подаровані Вам кошти.
Я вважаю, що сплатила кошти за послугу, яку не отримала в повному обсязі, тому наполегливо прошу терміново вирішити проблему на мою користь. В іншому випадку буду змушена звертатися до інших інстанцій для вирішення цього питання.
P. S. У відповіді прошу не цитувати мені сторінку з Вікіпедії про те, як і для чого робиться цей аналіз, а надати конкретну інформацію про шляхи виходу із ситуації, що склалася.

Ответить

Присоединиться (0)
Подписаться на тему, чтобы
получать уведомления об
ответах!

Проголосуйте и подпишитесь на тему
 • ответ скрыт
  Пользователь

  Чому мій відгук досі не пропускає модератор? І взагалі немає ніякої реакції на проблему?

   (0)
  • ответ скрыт
   Customer care

   Шановна Яно Володимирівно!
   Дякуємо Вам за звернення та вибір медичної лабораторії «Сінево» для діагностики.За Вашим запитом було направлено заявку у відділ контролю якості для підтвердження коректності аналізу за послугою «9476. Органічні кислоти (сеча)». За результатами перевірки невідповідностей чи порушень протоколів внутрішнього лабораторного контролю якості при дослідженні біологічного матеріалу за штрих-кодом – 300****335 - не виявлено. Достовірність результатів підтверджено.Дозвольте повідомити, що формат видачі результату за послугою «9476. Органічні кислоти (сеча)» передбачає 5 показників в якісному форматі (негативний / позитивний результат): кетонові тіла відновлюючі речовини тест на цистинурію сульфітна проба органічні кислоти У примітці до дослідження вказується список досліджуваних органічних кислот.У разі виявлення органічної кислоти в біоматеріалі, інформація про неї (назва і виявлена кількість) заноситься в окремий рядок, що ми і бачимо в аналізі.Дозвольте зауважити, що в виявлених органічних кислотах відмічено (3-фенілпіровиноградна кислота: <1мг/л). Для коректної інтерпритації отриманих результатів, рекомендуємо звернутися до лікаря-генетика, який буде враховувати лабораторні аналізи з оглядом та зібраним анамнезом для вирішення подальшої лікувально-діагностичної тактики та постановки діагнозу.У разі винекнення додаткових запитань у Вашого лікаря, спеціалісти нашого call-центру для лікарів (0444675270) зможуть надати додаткову інформацію.Бажаємо Вам та Вашій дитині міцного здоров'я!

    (0)
 • ответ скрыт
  Customer care

  Доброго дня!
  Важе звернення передано у відповідний відділ для розгляду.
  Як тільки буде готова відповідь, Ви отримаєте зворотній зв*язок.

   (0)
 • ответ скрыт
  Пользователь

  Доброго дня.
  Зорієнтуйте, будь ласка, як довго чекати відповіді.

   (0)
 • ответ скрыт
  Customer care

  Доброго дня!
  Відповідь була надіслана на Вашу електронну адресу.
  Прохання ознайомитись.

   (0)
 • ответ скрыт
  Пользователь

  Доброго дня
  Отримана відповідь абсолютно не інформативна, а на останнє моє зауваження відповіді взагалі не було. Все ще сподіваюся вирішити питання мирним шляхом, тому чекаю на зворотній зв'язок.

   (0)
 • ответ скрыт
  Customer care

  Доброго дня.
  Відповідь надано на Вашу електронну адресу.
  Прохання ознайомитися.

   (0)
Какое у вас настроение?
Скрытие ответа
Используйте, если в ответе содержится конфиденциальная информация. Только представители компании смогут просмотреть его
Создать тему
 • 7
  ответов
 • 2
  участника
 • 2
  подписчика