Synevo Customer care
Регистрация: 20 февраля 2017 в 16:15
 • 178
  рейтинг
 • 123
  ответа
 • 0
  тем
Темы Ответы
 • Шановні батьки Олександра !
  Дякуємо Вам за довіру і вибір медичної лабораторії "Сінево" для діагностики.
  Розуміючи всю важливість даного дослідження для Вас, нами була проведена перевірка достовірності всіх виданих результатів. В ході якої невідповідностей або порушень внутрішнього лабораторного контролю якості при постановці біологічного матеріалу по ШК 20794606 та 20794276 не виявлено.
  Розуміючи Вашу стурбованість, дозвольте допомогти Вам розібратися з отриманими результатами.
  Дослідження сечі проводилося 2 методами: в автоматичному режимі на аналізаторі Urisys 2400 (Roche Diagnostics, Швейцарія), а також шляхом ручного підрахунку методом мікроскопії. В автоматичному режимі показники «колір», «прозорість», «відносна щільність» визначаються прямим фізичним вимірюванням (турбідиметрія, рефлактометрія, фотометрія). Показники «Лейкоцити» і «Еритроцити» в автоматичному режимі не відображають числове значення кількості даних формених елементів, а визначається ступінь активності ферментів (лейкоцітестерази і псевдопероксідази) ферментним методом з використанням тест-смужок, так само, як і інші показники, (в тому числі , білірубін і уробіліноген). При ручному мікроскопії враховуються тільки цільні формені елементи, солі, слиз, бактерії і гриби, які піддаються ідентифікації лікарем-лаборантом.
  Щодо показника білірубін дозвольте поінформувати про те, що біологічний матеріал Вашого синка був досліджений на високочутливому автоматизованому аналізаторі, в референтних значеннях інструкції виробника вказано "не виявлено". Однак за даними літератури виявлення в сечі білірубіну в кількості 17мкмоль / л є одним з варіантів норми, не потребує лікування.
  Дослідження крові у проводилося на аналізаторі Sysmex SТ 2000 (всі показники видаються автоматично).
  Сам по собі підвищений показник ШОЕ - це не хвороба, а лише лабораторний симптом, проте, він може бути показником деякого запального процесу в організмі.
  Загальний аналіз крові і сечі - це скринінгові методи діагностики, і при виявленні змін, що виходять за межі референтних інтервалів, вимагають подальшої уточнюючої діагностики або контролю за показниками в динаміці. Необхідно відзначити, що кров і сеча - це динамічна система людського організму і кількість компонентів в ній коливається під впливом фізіологічних, патологічних чи интерферирующих факторів. Тому, і рекомендується проведення дослідження в динаміці з інтервалом в декілька днів.
  Дозвольте Вас проінформувати, що порівнювати результати лабораторних досліджень, які проводилися в різних лабораторіях - некоректно, адже різні лабораторії можуть користуватися різними діагностичним обладнанням, аналітичними тест-системами з порогом чутливості, реагентами, референтними інтервалами, методами діагностики.
  Нагадуємо, що лабораторне дослідження - це всього лише один з етапів діагностичного процесу, і окремо взяті результати не є достатньою підставою для постановки діагнозу. Для коректної інтерпретації отриманих результатів, рекомендуємо Вам звернутися до кваліфікованого лікаря-клініцисту, який буде враховувати дані анамнезу, огляду, додаткових лабораторно-інструментальних методів діагностики, интерферирующие чинники.

  Якщо у лікаря Олександра виникнуть додаткові питання по дослідженню - наш call-центр для лікарів зможе допомогти і надасть всю необхідну інформацію!

 • Добрый день!
  Уточните, пожалуйста, Ваш штрих-код?

 • Доброго дня!
  Якщо Ви оплатили замовлення, але з якихось причин у Вас не вийшло здати аналізи, то Ви можете оформити повернення коштів за посиланням: www.synevo.ua/refund

 • Доброго вечора, Олександра!
  Щиро дякуємо Вам за відгук. Нам дуже приємно почути теплі слова та високу оцінку якості обслуговування.
  Міцного Вам здоров'я!

 • Уважаемый Виктор Анатольевич!
  Нам очень жаль, что у Вас возникли сомнения в достоверности полученных результатов. Для проведения лабораторных исследований мы используем новейшее современное медицинское оборудование, товары ведущих мировых производителей, лабораторные тесты осуществляются как автоматизированными, так и ручными методами диагностики с привлечением высококвалифицированного медицинского персонала. Согласно инструкции, по которой работает медицинский персонал лабораторных центров, чтобы исключить возможность описанной Вами ситуации (перепутан/чужой материал), каждая пробирка или другая емкость с биоматериалом маркируется соответствующим штрих-кодом с идентификацией личности.
  Также, позвольте еще раз пояснить, что несоответствий или нарушений внутреннего лабораторного контроля качества при постановке биологического материала по указанному штрих-коду не выявлено.
  Для корректной интерпретации полученных результатов и получения детальных ответов на волнующие Вас вопросы, рекомендуем обратиться к врачу-клиницисту, располагающему всеми необходимыми данными о состоянии Вашего здоровья.
  Если у Вашего лечащего врача возникнут дополнительные вопросы по исследованию – наш call-центр для врачей будет рад помочь !

 • Доброго дня, Ірино!
  Дякуємо Вам за те, що знайшли час і повідомили нам інформацію про Ваші враження, після відвідування нашого лабораторного центру. Ми цінуємо зворотній зв'язок від наших Клієнтів тому, що намагаємося зробити все необхідне, щоб сервіс в нашій лабораторії завжди був на високому рівні.
  Нам дуже шкода, що у Вас залишилися такі враження від візиту в один з наших лабораторних центрів. Ваше зауваження, щодо якості взяття крові, було передано керівнику медсестринської служби для подальшої роботи з персоналом, який Вас обслуговував. Прийміть, будь ласка, наші вибачення за описану Вами ситуацію. Сподіваємося, що наступне Ваше звернення в «Сінево» залишить тільки позитивні враження.
  Міцного Вам здоров'я!

 • Уважаемый Виктор Анатольевич!
  Благодарим Вас за доверие и выбор медицинской лаборатории «Синэво» для диагностики.
  Позвольте пояснить, что согласно инструкции, по которой работает медицинский персонал лабораторных центров, чтобы исключить возможность описанной Вами ситуации (перепутан/чужой материал), каждая пробирка или другая емкость с биоматериалом маркируется соответствующим штрих-кодом с идентификацией личности.
  Понимая всю важность данного исследования для Вас, нами была проведена проверка достоверности выданных Вам результатов. В ходе которой несоответствий или нарушений внутреннего лабораторного контроля качества при постановке биологического материала по указанному штрих-коду не обнаружено.
  Исследование биологического материала проводилось 2 методами: в автоматическом режиме на анализаторе Urisys 2400 (Roche Diagnostics, Швейцария), а также путем ручного подсчета методом микроскопии. В автоматическом режиме показатели «цвет», «прозрачность», «относительная плотность» определяются прямым физическим измерением (турбидиметрия, рефлактометрия, фотометрия). Показатели «Лейкоциты» и «Эритроциты» в автоматическом режиме не отражают числовое значение количества данных форменных элементов, а определяется степень активности ферментов (лейкоцитестеразы и псевдопероксидазы) ферментным методом с использованием тест-полосок. При ручной микроскопии учитываются только цельные форменные элементы, соли, слизь, бактерии и грибы, которые поддаются идентификации врачом-лаборантом.Данный метод диагностики — скрининговый (то есть, отборочный) и при выявлении изменений, выходящих за границы референтных интервалов, или же при отсутствии таковых, но при подозрении на развитие патологического процесса, требует дальнейшей уточняющей диагностики или контроля за показателями в динамике. Так как моча - это динамичная среда организма человека и количество ее компонентов может изменяться даже в течение нескольких часов, то при необходимости, контроль за всеми ее показателями рекомендуют проводить в динамике с интервалом в несколько дней.
  С вопросом о диагностической значимости полученных результатов, рекомендуем Вам обратиться к врачу-клиницисту, владеющему всей необходимой информацией о состоянии Вашего здоровья, который будет учитывать данные анамнеза, осмотра, дополнительных лабораторно-инструментальных методов диагностики, интерферирующие факторы, так как отдельно взятые результаты лабораторных тестов не являются основанием для постановки диагноза.
  Если у Вашего лечащего врача возникнут дополнительные вопросы по исследованию – наш call-центр для врачей будет рад помочь !

 • Личный кабинет может использовать только владелец личного кабинета.
  Подарить свой кабинет другу\родственнику, изменив в нем ФИО невозможно.
  При скачивании купона, на нем будет указано ФИО владельца личного кабинета. Также есть возможность скачать купон для родственника, но скидка в данном купоне будет меньше.
  Если при сдаче анализов в нашей лаборатории Вы указывали эл.адрес Вашей жены, то соответственно личный кабинет привязан к данному эл.адресу и все акционные предложения будут приходить на данный и-мейл.

 • Добрый день.
  Нам очень жаль, что у Вас возникли сомнения в достоверности полученных результатов.
  Мы не владеем информацией о возможных причинах полученной лабораторной картины, так как не располагаем всеми необходимыми данными о состоянии здоровья пациентов ( проведенное лечение, интерферирующие факторы и т.д), а специализируемся только на проведении лабораторных тестов.
  Если у Вашего врача возникнут дополнительные вопросы по исследованию - наш call-центр для врачей сможет помочь!

 • Шановна Лесю Петрівно!

  Дякуємо Вам за довіру і вибір медичної лабораторії “Сінево” для діагностики.

  Усвідомлюючи важливість даних досліджень для Вас, нами була проведена перевірка достовірності виданих Вам результатів. В ході якої невідповідностей або порушень внутрішнього лабораторного контролю якості при постановці біологічного матеріалу за ШК 61655357 та 61883333 не виявлено.

  Розуміючи Вашу стурбованість, дозвольте допомогти Вам розібратися з отриманими результатами. Антитіла IgG до Тoxoplasma gondii виробляються на антиген токсоплазми при гострій, підгострій, хронічній та латентній формах токсоплазмозу починаючи з 3 - 4 тижня від моменту інфікування та довічно залишаються в організмі людини. Вони виконують захисну функцію і запобігають в переважній більшості випадків повторному інфікуванню.

  Дослідження Вашого біологічного матеріалу на рівень антитіл IgG до T.gondii проводилося на сучасній автоматично-програмованій модульній системі закритого типу COBAS 6000 з використанням тест-систем виробництва «Roche Diagnostics» (Швейцарія). Згідно з інструкцією компанії Roche, діапазон вимірювань (межі, в рамках якої аналізатор може точно визначити кількість речовини, що аналізується) для даного дослідження становить до 650 МО/ мл. Значення вище цього порогу повідомляються як ">650 МО/ мл". Такий рівень антитіл IgG може свідчити про добре сформований імунітет, а для визначення давності контакту зі збудиком (або наявності “свіжої” інфекції чи реактивації), потребує також дослідження авідності IgG та гострофазових антитіл.

  Нагадуємо, що окремо взятий результат лабораторних досліджень не є достатньою підставою для постановки діагнозу, а коректна інтерпретація повинна здійснюватися кваліфікованим лікарем, що буде враховувати дані анамнеза, огляду, додаткових лабораторно-інструментальних методів діагностики тощо.

  Якщо у Вашого лікаря виникнуть додаткові запитання — наш call-центр для лікарів буде радий допомогти!